איך פילאטיס יכול לעזור למי שסובלים מכאבי גב?

היום כולם כבר יודעים כי פילאטיס נחשב לאחת האופציות המומלצות ביותר עבור כל מי שסובל מכאבי גב.

מדובר על אימון שיכול לסייע לחזק, להגמיש ולמתוח את שרירי הגב ושרירי הליבה, דבר שיכול להקל משמעותית על תחושת הכאב ולשפר את היציבה והתחושה הכללית.

כ- 80% מהאנשים יחוו במהלך חייהם כאבי גב, בין אם מדובר על תחושה של גב תפוס ובין אם מדובר על כאב חד וממוקד.

בחלק מהמקרים הכאב יעבור מעצמו, ואילו בפעמים אחרים יהיה צורך להיעזר באנשי מקצוע. בכל מקרה, פילאטיס מכשירים ופילאטיס מזרן יכולים לסייע לתהליך ההחלמה ואף למנוע את הישנות כאבי הגב עם התמקדות על פילאטיס כאבי גב, באמצעות תרגול נכון, ממוקד ומדויק.

איך פילאטיס יכול לעזור למי שסובלים מכאבי גב?

פילאטיס וכאבי גב – הפתרון המושלם בעידן המודרני

רוב האנשים סובלים מכאבי גב, כתוצאה ממחסור בתנועה. רבים מעבירים שעות על גבי שעות בישיבה מול המחשב, דבר שללא ספק משפיע על שרירי הגוף.

כתוצאה מהישיבה הממושכת במשרד, במהלך הנהיגה ואפילו על הספה בבית, שרירי הרגליים האחוריים מתקצרים, מנח הגוף משתנה, הגב הופך לנוקשה ופחות גמיש וכל היציבה שלכם משתנה.

לכן אין זה מפתיע כי רבים מפתחים עם השנים בעיות גב שונות, כתוצאה מחוסר האיזון בין שרירי הגוף.

כמו כן, חולשת שרירים לצד שרירים מכווצים ותפוסים, עלולים להוביל להגבלות תנועה, נוקשות ואף הקרנת הכאב לגפיים. לכן על מנת לטפל בבעיה, יש צורך להחזיר את שרירי הגוף לאיזון האידיאלי שלהם.

במהלך אימון הפילאטיס מושם דגש על תנועה ונשימה, תוך כדי מודעות מוגברת לכל תנועה. במהלך האימון ניתן לחזק את שרירי הליבה, המסייעים לייצב את עמוד השדרה שלכם.

כיצד אימון פילאטיס יכול לסייע לכם לטפל או למנוע כאבי גב?

כל מי שסובל מכאבי גב יודע כי מדובר על סבל יומיומי, המשפיע באופן ניכר על איכות החיים.

אומנם הסיבות להתפתחות כאבי הגב יכולות להיות רבות ומגוונות, אך מחקרים מראים כי כמעט תמיד קיים ליקוי בתפקוד השרירי של הבטן התחתונה והגב התחתון.

שיטת הפילאטיס מספקת מענה מעולה לבעיה, מאחר והיא מתמקדת בחיזוק השרירים העמוקים, המאפשרים לייצב את עמוד השדרה ולשמור על איזון שרירי.

באמצעות תרגול פילאטיס קבוע תוכלו לחזק את מרכז הגוף, למנוע כאבי גב וכמובן להפחית את תחושת הכאב, במידה ואתם כבר סובלים מכאבים.

כל התרגול מתבצע תוך תשומת לב מלאה לכל הפרטים הקטנים ותוך כדי התאמת רמת הקושי ליכולות שלכם.

אנו בסטודיו איזון נשמח לסייע לכם להתמודד בצורה יעילה יותר עם כאבי גב, באמצעות תרגול פילאטיס ממוקד ומותאם אישית. אנו מחזיקים בשלושה עשורים של וותק וניסיון בתחום ונשמח לסייע לכם להוציא את המקסימום מהתרגול.

באמצעות תרגול הפילאטיס תוכלו להגביר את רמת המודעות שלכם, לחזק את הקשר בין הגוף לנפש ולשפר את רמת הדיוק במהלך התרגול ובחיי היומיום. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

סגירת תפריט