פילאטיס מכשירים

שיעורי פילאטיס מכשירים נחשבים לאחד מסוגי השיעורים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות ואי אפשר לפספס את הפריחה והגדילה שקיימים בתחום הפילאטיס מכשירים בארץ ובעולם.

רובינו מעבירים את רוב היום שלנו בישיבה מול המחשב, מה שעשוי לגרום לבעיות רבות במערכת השלד, התמועה והשרירים וגם עשוי לגרום למגבלות תנועה שונות. לא מעט אנשים סובלים מכאבי גב, כאבי ברכיים, בעיות צוור וכתפיים , או פציעות ספורט שונות. כדאי לדעת כי באמצעות שיעורי פילאטיס מכשירים תוכלו להביא את הגוף שלכם לאיזון מחודש, דבר שיוביל להחלמה מהירה יותר ולשיפור משמעותי באיכות החיים שלכם. 

אנו בסטודיו איזון נשמח לספק לכם שיעורי פילאטיס מכשירים מקצועיים ומושקעים. אצלנו בסטודיו איזון תוכלו למצוא פילאטיס למתחילים ובנוסף גם שיעורי פליאטיס למתקדמים. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כ- 20 שנות ניסיון בהוראת פילאטיס ושיקום פציעות, ונשמח לסייע לכם לשפר את איכות החיים ולהתחבר מחדש לגוף שלכם. 

פילאטיס מכשירים – מה כל כך מיוחד בזה?

שיטת פילאטיס מאפשרת לכל אחד להגיע לרמת מודעות גבוהה יותר, מאחר והיא מצריכה דיוק תנועתי נשימה וריכוז בכל תרגיל ובכל תנועה. ל שיעורי פילאטיס דורשים  ומאפשרים לנו להיות נוכחים ברגע תוך כדי תנועה. מעבר לכך, מושם דגש מיוחד על שרירי הליבה ועל עבודה מדויקת של מספר קבוצות שרירים בו זמנית, על מנת לאפשר לגוף להתאזן ולחזור למצב ההרמוני שלו. יש לזכור כי רובינו מבלים את רוב היום שלנו בישיבה או בשכיבה, לכן חלק ניכר משרירי הגוף מתקצרים או נחלשים, בשל המחסור בפעילות גופנית. באמצעות פילאטיס מכשירים ניתן לשפר את הבריאות הכללית, לחזק את הגוף ולעבוד על הגוף, המודעות והרגש. 

פילאטיס מכשירים

למי יכול להתאים שיעור פילאטיס מכשירים?

שיעורי פילאטיס מכשירים יכולים להתאים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב רפואי. ניתן להתאים את רמת הקושי של התרגיל ואת העצימות שלו לכל מתאמן, על מנת לאפשר לכל אחד לממש את הפוטנציאל שלו. ידוע כי פילאטיס יכול להקל באופן משמעותי על כאבים כרוניים, כגון כאבי גב, כאבי כתפיים וכאבי ברכיים. פילאטיס מכשירים נחשב לתרגול יעיל במיוחד, המאפשר לשפר את היציבות של הגוף, לחזק את השרירים ולהאריך אותם. התרגילים השונים מתבצעים תוך כדי דיוק מקסימלי ושואף להדיע לטווח תנועה מלא, דבר שלא ניתן למצוא כמעט בשום ענף ספורט אחר. באמצעות שימוש במכשירים השונים ניתן להתמקד באזורים השונים של הגוף ולעבוד על השרירים העמוקים והשטוחים גם יחד.  

אנו בסטודיו איזון נשמח לתרגל אתכם  שיעורי פילאטיס מכשירים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לאפשר לכם לשפר את התחושה הפנימית ואת הבריאות הכללית. המורים שלנו מנוסים ומקצועיים וישמחו להעניק לכם יחס אישי. למידע נוסף, צרו קשר.

סגירת תפריט