פילאטיס למתחילים

הרבה אנשים מתעניינים היום בשיעורי פילאטיס למתחילים, מאחר ומדובר על שיעורים חשובים וחיוניים, היכולים לתרום המון לבריאות הכללית. כמעט כל אחד יחווה במהלך חייו כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי כתפיים ותחושה כללית של עייפות ואי נוחות כללית. יש לזכור כי אנו חיים בעידן המודרני, הכולל לא מעט שעות ישיבה מול המחשב ומעט מידי פעילות גופנית. כתוצאה מכך, הגוף שלנו מתחיל להשתנות, היציבה שלנו משתנה ונוצרים כאבים במפרקים השונים של הגוף. זה בדיוק הזמן לקחת את עצמכם בידיים ולהגיע לשיעורי פילאטיס, על מנת להחזיר את הגוף שלכם לאיזון.

אנו בסטודיו איזון נשמח לספק לכם מבחר שיעורי פילאטיס למתחילים המועברים על ידי המורים המנוסים והמקצועיים ביותר בתחום. המדריכים בסטודיו איזון מחזיקים בניסיון של שני עשורים בהדרכת פילאטיס ונשמח לתרום לכם מהידע והניסיון שצברנו במהלך הדרך.

פילאטיס למתחילים

מה כדאי לדעת לגבי פילאטיס למתחילים?

קודם כל, כדאי לדעת כי שיטת הפילאטיס מהווה התעמלות המשלבת בין הגוף, המודעות  והנפש ומצריכה דיוק מקסימלי, בשילוב עם מודעות לכל תנועה ולכל נשימה. כתוצאה מכך, המתאמן יכול להתנתק למשך שעה מחיי היומיום שלו ולהתחבר מחדש לגוף שלו. במהלך השיעור נעשית עבודה מודעת על שרירי הגוף העמוקים, התומכים בנו מבפנים. מתאמני פילאטיס מחזקים ומאריכים את כל שרירי הגוף, מאחר והשיטה מאפשרת עבודה פונקציונלית ושילוב מדויק בין עבודת השרירים השונים. שיעורי פילאטיס יכולים להתאים לכל אדם, בכל גיל ובכל מצב בריאותי, מאחר וניתן להתאים את סוג התרגיל ואת העצימות שלו ליכולות של המתאמן. רבים מגיעים לשיעורי פילאטיס לאחר תאונה או פציעה, מאחר וידוע כי השיטה מאפשרת לשקם את הגוף ולזרז את החזרה שלו לאיזון.

פילאטיס למתחילים – מה מעולם לא סיפרו לכם?

חשוב לציין כי ניתן להגיע לשיעורי פילאטיס מזרן או פילאטיס מכשירים, כאשר שני סוגי השיעורים מבוססים על אותה השיטה ואותם העקרונות. המכשירים מאפשרים לתמוך בגוף במהלך התרגילים השונים ולספק מידה נוספת של התנגדות במידת הצורך. בשני סוגי השיעורים ניתן לשפר את היציבה ואת היציבות הכללית של הגוף, לחזק את השרירים הפנימיים ולאפשר עבודה מדויקת בטווח תנועה מלא. במהלך השיעור המתאמן מפעיל את כל קבוצות השרירים, תוך כדי ביצוע מגוון רחב של תרגילים שונים, שעלולים להיראות קלים ופשוטים כלפי חוץ. אך עם הזמן, לומדים כיצד להפעיל את השרירים הפנימיים, דבר שמעלה משמעותית את עצימות התרגיל. הייחודיות של שיעורי הפילאטיס היא היחס האישי, מאחר ולרוב השיעור מועבר בקבוצה קטנה, המאפשרת למדריך לתקן את המתאמנים ולסייע להם בביצוע מדויק של ההוראות. כל אחד מבצע את התרגילים בהתאם ליכולות הפיזיות שלו, במטרה לממש את הפוטנציאל שלו ולאפשר את חיזוק והארכת הגוף. 

אנו בסטודיו איזון נשמח לספק לכם שיעורי פילאטיס למתחילים, שימלאו אתכם באנרגיה מרעננת ויאפשרו לכם לחזק את הגוף ואת הנפש.

למידע נוסף, צרו קשר.

סגירת תפריט