פילאטיס לנשים בהריון

נשים רבות מתעניינות לגבי שיעורי פילאטיס לנשים בהריון, מאחר ומדובר על שיעורים המיועדים לנשים הרות או אחרי לידה. שיעורים אלו מתחשבים בכל ההנחיות הרפואיות הרלוונטיות לנשים בהריון, במטרה להבטיח אימון יעיל ובטוח, שישמור על בריאות האם לעתיד והעובר שלה.

יש לזכור כי בתקופת ההיריון הגוף נוטה להשתנות, כתוצאה משינויים הורמונליים ושינוי מרכז הכובד. כתוצאה מכך, נשים רבות סובלות מכאבי גב, כאבי ברכיים וחוסר יציבות של המפרקים השונים.

באמצעות תרגילי פילאטיס המותאמים לנשים בהיריון, ניתן לחזק את הגוף, לעבוד את השרירים ולהכין את עצמכן ללידה, בצורה האפקטיבית והמדויקת ביותר.

פילאטיס לנשים בהריון

החשיבות של פילאטיס לנשים בהריון

אישה בהריון חווה לא מעט שינויים מנטליים ופיזיים, שעלולים להוציא אותה מאיזון. ההיריון משפיע על כל מערכות הגוף, כולל מערכת הדם, השלד, השרירים והנשימה. הדבר עלול לגרום לתחושת כאב ואי נוחות, קשיי נשימה, שרירים מכווצים וכדומה.

מעבר לכך, תבנית ההליכה משתנה ומנחי הגוף משתנים, כתוצאה מהבטן שהולכת וגדלה. ככל שההיריון יתקדם יותר, כך היציבה תשתנה בצורה קיצונית יותר, דבר שעלול להשפיע על רמות האנרגיה והתחושה הכללית ומכאן גם מובנת החשיבות של פילאטיס לנשים בהריון.

באמצעות תרגילי פילאטיס ייעודיים, ניתן להקל על התחושה הכללית ולחזק את שרירי הגוף, במטרה למצוא את האיזון ביציבה, מבלי לחוות תחושת כאב או אי נוחות. כמו כן, ההיריון עלול להשפיע על כפות הרגליים, כתוצאה משינוי מיקום מרכז הכובד, שעובר קדימה בשל הבטן.

הדבר עלול להוביל לקריסה פנימית של כפות הרגליים, בשל חולשת שרירים. כתוצאה מכך, נוצר עומס על הקרסוליים, הברכיים והאגן.

נשים רבות חוות כאב ואי נוחות באזורים אלו, בנוסף לנטייה הטבעית של הקרסוליים וכפות הרגליים לצבור נוזלים ולהתנפח. פילאטיס לנשים בהיריון שם דגש על חיזוק השרירים של כפות הרגליים, על מנת למנוע חוסר יציבות ושחיקה מוגברת.

פילאטיס לנשים בהיריון – כל הסיבות להשקיע בכך

נשים רבות סובלות בתקופת ההיריון ולאחר הלידה מהיחלשות של שרירי רצפת האגן, כתוצאה מהעומס המתמשך על האזור.

מעבר לכך, ההיריון גורם לאיבוד היציבות של האגן, כתוצאה מהיחלשות הרצועות ושינוי מערך השרירים התומך באגן. הדבר מוביל להגברת הלחץ התוך בטני, שיוצר עומס על רצפת האגן.

חלק ניכר מתרגילי הפילאטיס מתמקדים בחיזוק שרירי האגן ויצירת שליטה ביכולת לכווץ ולהרפות אותם. הדבר מקל על הלידה, מעודד את ההחלמה לאחר הלידה ומונע מצב של צניחת רחם ובריחת שתן בטווח הזמן המיידי ורחוק.

אנו בסטודיו איזון נשמח לספק לכם שיעורי פילאטיס לנשים בהריון, תוך כדי הקפדה על כל הנחיות הבטיחות הרלוונטיות. השיעורים שלנו מועברים על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים, שיסייעו לכן להתכונן לקראת הלידה הקרבה, לחזק את הגוף ולחזור למצב של איזון פנימי.

השיעורים יסייעו לכן לשמור על יציבה נכונה, למרות השינוי במרכז הכובד, לנשום נכון ולהיות במודעות מלאה לגוף שלכן. לקבלת מידע נוסף ולהרשמה, צרו קשר!

סגירת תפריט